Друк на магнітах

Магніт на холодильник - оригінальний сувенір, який при доступній вартості радує користувачів довгий час. Виготовлення магнітів - не тільки спосіб порадувати рідних і близьких цікавим подарунком, яка зберігає пам'ять про радісні події. Це ще й чудова можливість ненав'язливої, але дуже ефективної реклами товарів і послуг. Доповнені яскравими принтами, зображенням логотипу або рекламованої продукції, магніти з фото на замовлення користуються особливою популярністю. Це хороший подарунок на будь-яке свято, обов'язкова частина рекламної компанії або створення фірмового іміджу.

Багато користувачів задаються питанням, де замовити друк на магнітах: у Львові не так багато місць, де можуть в цьому допомогти. Друкарня « АртПрінт » пропонує послуги по оперативному виготовленню магнітів за доступними цінами. Ми готові створити вироби будь-якої складності, різні варіанти магнітів.

Вінілові - їх відрізняє пластична основа. Вони абсолютно безпечні для використання в будинку, де є діти. Відмінне рішення - купити вініловий магніт для декору дитячої кімнати або кухні. Особливою популярністю в бізнес-середовищі користується виготовлення вінілових магнітів-календарів. Завдяки різноманіттю розмірів на них розмістити необхідний обсяг даних про компанію. А їх повсюдне використання в офісах стане своєрідним нагадуванням про компанію-дарувальника. Зручно замовити друк на гумових магнітах Львів в якості подарунка гостям, які прийшли на весілля або інше свято.

Шукаєте, де вигідно замовити сувенірні магніти? Наша друкарня - найкраще рішення! Якщо ви хочете купити недорого вініловий магніт з індивідуальним дизайном, звертайтеся в нашу компанію! Ми оперативно зробимо магніти будь-якого формату та тиражу.

Чому варто вибрати АртПрінт:

  • великий досвід виготовлення вінілових магнітів для великих рекламних компаній;
  • виготовлень великих тиражів продукції в короткі терміни;
  • вигідні ціни на послуги;
  • якісне і успішне виконання замовлень.

Якщо ви хочете заявити про свою компанію або зробити приємний сюрприз близьким, замовте вінілові магніти Львів в нашій друкарні!

Замовити друк на магнітах Львів:  http://printart.lviv.ua/magnityky