Друк брошук

Поліграфія - незамінний інструмент в руках досвідченого маркетолога, за допомогою якого вирішується ряд рекламних та «іміджевих завдань». Друк каталогів і виготовлення рекламних брошур у Львові- дієвий спосіб домогтися просування товарів і послуг.

Послуги «Прінтарт» - від бюджетної різографії і повнокольорового «цифрового друку», від глянцю до крейдованого паперу.

Де надрукувати і вартість виготовлення каталогів і брошур

Рекламна кампанія залежить від поліграфічного супроводу. А ефективність друкованих матеріалів від концепції і грамотного втілення.

«Прінтарт» пропонує друк каталогів, виготовлення рекламних брошур у Львові за цінами виробника. Робота на базі власного поліграфічного обладнання забезпечує найвигідніші тарифи для клієнтів.

Але це далеко не єдина перевага. Звертаючись до прямого виробника, клієнти зменшують ланцюжок менеджерів, відповідальних за якість продукції, і співпрацюють з професіоналами безпосередньо. Саме тому «Прінтарт» дає всебічні гарантії виконання зобов'язань.

Виготовлення каталогів і друк брошур дешево у Львові

Результативність рекламних матеріалів це правильне співвідношення між вартістю створення і отриманої вигодою. А дешево надрукувати каталог або брошуру, значить отримати максимальний ефект за мінімальні гроші.

Якщо потрібні невеликі партії повнокольорової продукції, то краще віддати перевагу цифровому друку. Якщо знадобиться виготовлення каталогів і друк брошур дешево, то з бюджетних способів краще вибрати різографію. Правда, при цьому використовується тільки до чотирьох кольорів. Великі тиражі вигідніше друкувати офсетним способом.

Друк брошур, каталогів А5, А4 терміново і недорого

Друк брошур, каталогів А5, А4 терміново і недорого - просте завдання для найбільшої поліграфічної фірми Львова. На складах компанії зберігаються потрібні матеріали, а співробітники зможуть самостійно провести роботи з додрукарської підготовки та розробці дизайну.

Зробити замовлення на виготовлення брошур, буклетів, каталогів у Львові можна по телефону або онлайн. А готовий тираж забрати в обраному відділенні.

Детальніше: https://printart.lviv.ua/broshury