Друк календарів

Календар - незамінний атрибут будь-якого офісу, робочого кабінету, що допомагає планувати справи, вчасно сповіщати про те, на які дні припадають державні свята, важливі зустрічі та інші заходи. Це один з обов'язкових елементів корпоративного стилю компанії, яка стежить за своїм іміджем, і в той же час необхідний робочий інструмент офісного працівника. Настільний календарик-планинг - обов'язковий робочий інструмент менеджера.

Крім того хороший бізнес-календар на 2019 рік, незалежно від його формату і розмірів, завжди буде прекрасним подарунком для колег або ділових партнерів, відмінно виступить в ролі рекламного матеріалу на всіляких виставках, презентаціях, семінарах та інших заходах.

Приватні особи - ще одна важлива категорія людей, які замовляють календарі. Часті замовлення - календарів з власними фото. Це можуть бути і плакати з фото, перекидні настінні фотокалендарі або настільні будиночки з особистими фото. Вони стануть ідеальним подарунком до нового року для друзів і рідних. Для таких робіт ми можемо розробити унікальний дизайн з урахуванням всіх ваших побажань.

На нашому сайті ви можете замовити виготовлення і друк календарів 2019 роки для дому та офісу самих різних форматів:

настінні «Моно» і «Шорт» на пружині

настінні квартальні «Тріо» і «Тріо-Ексклюзив»

подарункові настінні календарі на пружині, форматів А3, А4

календарі-плакати (на рік) форматів А4, А3, А2, А1

настільні: будиночки і пірамідки

кишенькові календарики

нестандартні календарі

Ви можете оформити онлайн-заявку на друк необхідної вам кількості календарів прямо на сайті або замовити друк фотокалендарів в нашому офісі.

Детальніше:  https://drukart.lviv.ua/календарі