Друк на горнятках

Керамічне горнятко з фото - це відмінний подарунок! Такий оригінальний і незвичайний подарунок обов'язково сподобається одержувачу. До речі можна придбати і для себе настільки запам'ятовується презент, або урочисто вручити пам'ятний сувенір клієнтам і партнерам по бізнесу. До того ж ви будете безпосереднім учасником творчого процесу індивідуалізації свого подарунка. Ретельно підібране фото або напис будуть найкращим нагадуванням про подію або людину (компанії), який зробив цей подарунок. Все залежить від вашої фантазії!

Зовсім недавно найбільш передовою технологією друку на горнятках був тамподрук і трафаретний друк (шовкографія) - нанесення зображень через виготовлені трафарети. Мінус тамподруку - маленький розмір зображення і друк в один колір за 1 прохід. Мінуси трафаретного друку - трудомісткість виготовлення трафарету, складність нанесення і як наслідок висока собівартість роботи. Сьогодні технології далеко зробили крок вперед, і процес перенесення фото на горнятка став легше, а самі зображення стали більш насиченими.

В даний час друк на горнятках здійснюється методом сублімації. Сублімація - це фізичний процес переходу речовини з твердого стану відразу в газоподібний. В процесі виготовлення горнятка з фото, перенесення зображення на поверхню горнятка відбувається під високою температурою. Примітно, що майже всі матеріали для нанесення зображення на горнятках виготовлені виключно для цього процесу. Фотографія наноситься на спеціальний папір, який не вбирає в себе сублімаційні чорнила, нанесені за допомогою якісного струменевого принтера. Далі папір з картинкою прикріплюють до поверхні горнятка, виконаної із спеціального покриття і запікають у спеціальному термопрес. Сублімаційні фарби взаємодіють з покриттям горнятка і утворюють стійку сполуку. Тому ця технологія дозволяє виготовляти горнятка з якісними кольоровими фотографіями, малюнками, написами і логотипами, стійкими до зовнішнього впливу, в тому числі, до УФ-променів і стирання.

Уже зовсім скоро свята, знаменна дата близької людини, хорошого друга, колеги по роботі ... І що ж в такому випадку подарувати другу на день народження, дружині на 8 березня, а чоловікові на 23 лютого (піна для гоління, м'яко сказати вже, не є оригінальним )? Мабуть, кожного мучить питання, а як зробити подарунок оригінальним і незвичайним за розумну ціну, і щоб він не був відкладений в запорошений кут, а радував і нагадував, не тільки про вас, але і про приємну подію.

Отже, наша компанія "Прінт Арт" пропонує вам сублімаційний друк на горнятках у Львові. Приносьте свої фотографії, картинки, а якщо вам потрібна допомога дизайнера - ми вам допоможемо. Наші професіонали створять оригінальний індивідуальний дизайн відповідно до вашими пропозиціями та побажаннями. Ми розробимо дизайн горнятка, відповідний до будь-якого свята: для рідних і близьких, друзів, коханих дітей. Ми гарантуємо високу якість і стійкий результат своєї продукції.

Детальніше:   http://printart.lviv.ua/gornjata/