Друк на магнітах

Магніти на холодильник з Вашими фотографіями

Магніти на холодильник - класичний сувенір, який ми даруємо один одному в подарунок на весілля, ювілей, народження малюка або як нагадування про приємні моменти, наприклад, відпочинку і подорожей. Магніти з фото на холодильнику оживляють спогади, викликають посмішку і роблять кухонний інтер'єр яскравіше. Але особливо красивими і такими, що запам'ятовуються є магніти зроблені на замовлення.

Здивуйте близьких! Піднесіть їм ваше спільне фото на магніті, сфотографуйте пам'ятний момент з вашого життя, прикрасьте сувенір забавним написом і порадуйте того, хто вам дорогий. Для цього вам потрібно лише завантажити вибрану фотографію на наш сайт, а потім оформити замовлення як в звичайному інтернет магазині.

Які бувають магніти?

Друк на магнітах Львів

Фото магніти - це сувеніри з фотографіями, що представляють собою зображення, надруковане на щільному папері , вкрите шаром глянцевого ламінату.

Магніти на холодильник можуть бути самими різними і виготовлятися з найрізноманітніших випадків, а саме:

весільні магніти з фото - хороший подарунок для Ваших гостей, який вони понесуть з собою з торжества і потім ще довго будуть милуватися молодятами, попиваючи чай у себе вдома і згадуючи найвеселіші та романтичні моменти свята;

рекламні магніти - на нього наносять логотип, слоган компанії, її контактні дані. Їх роздають на акціях і презентаціях з метою популяризації товарів, послуг або діяльності фірми;

корпоративні - підходять в якості недорогого тематичного подарунка колегам і співробітникам;

Виготовлення магнітів на холодильник, на замовлення

Для виробництва фотомагніти ми використовуємо магнітний вініл товщиною 0.4 мм. Матеріал має вигляд гнучкої пластинки, але за рахунок використання щільного паперу магнітики виходять товстенькими! На вініл накочується щільний папір 250 гр / м з Вашими фотографіями, кумедними написами, іменами і датами, а зверху покривається захисним шаром, глянсовою ламінацією. За формою ми пропонуємо - квадратні і прямокутні магніти різних розмірів.

Замовивши вінілові магніти на холодильник Львів, ви отримаєте яскравий якісний виріб, швидкі терміни виконання замовлення і демократичні ціни друкарні ДрукАрт. Сучасне обладнання та передові технології дозволяють друкувати зображення не тільки швидко, але і надійно, без браку і дефектів. Якщо у вас є цікава ідея, і ви хочете її реалізувати, ми із задоволенням допоможемо вам у цьому!

Детальніше: http://drukart.lviv.ua/магніти