Друк на магнітах

Гнучкі вінілові магніти є прекрасним засобом залучення уваги в ході проведення різних маркетингових акцій. Вартість такого магніту невелика, а тривалість впливу на цільову аудиторію обчислюється роками - скільки років такий магніт може провисеть, наприклад, на холодильнику?

Вініловий магніт на холодильник - це прекрасний засіб рекламного впливу на потенційних клієнтів, а також просто чудовий сувенір з видом будь-якого міста, пам'яток, квітів, тварин, героїв популярних фільмів, мультиплікаційних героїв і т.д.

Вінілові магніти мають м'яку вінілову підставу, вони згинаються, що забезпечує додатковий комфорт в їх використанні. Ми виготовляємо вінілові магніти з фото. Фотомагніт може містити будь-яку обрану вами фотографію. Такий оригінальний і сучасний сувенір обов'язково порадує свого одержувача.

Ми пропонуємо вашій увазі гнучкі магніти самих різних розмірів. Для даних виробів можна вибрати будь-який необхідний вам розмір, аж до А3, причому все замовлення - наприклад, 100 магнітів, можуть бути різними за розмірами. Ви можете вибрати магніти круглої, квадратної, прямокутної форми.

Висока якість нашої продукції порадує всіх, хто отримає вінілові магніти в ході промо-акції або просто в якості прекрасного сучасного сувеніра. Ми працюємо з оптовими покупцями, в нашій компанії існують певні бонусні програми і суттєві знижки для покупців, що замовляють великі партії магнітів, а також для наших постійних клієнтів.

 Якщо вам необхідні магніти терміново, то і в цьому випадку ми допоможемо вам вирішити проблему. Фахівці нашої компанії виконають ваше замовлення в максимально стислі терміни.

Гнучкі магніти стали новаторською розробкою, яке не розчарувало своїх творців. За даними деяких досліджень, реклама на магнітах є більш ефективною, ніж на листівках і рекламних щитах.

Акрилові магніти оснащені пластиковим розбірним корпусом для поліграфічної вставки. Вони дуже легко і швидко збираються, практично без жодних зусиль. Акрилові магніти характеризуються найтривалішим строком служби серед всіх рекламних магнітів.

Ми пропонуємо вам найширші можливості вибору поліграфічних вставок для акрилових магнітів. Наприклад, якщо магніти будуть використовуватися в промо-акціях, для передвиборної агітації або будь-яких інших заходів, що мають на меті вплив на певну цільову аудиторію, як картинки можна використовувати логотип, слоган або назву бренду вашої компанії і т.п. У нас можна замовити акрилові магніти будь-якої форми: круглі, квадратні, прямокутні.

За вашим бажанням, ми можемо помістити будь-яке обране вами фото на магніті. Фотомагніт - це прекрасний сувенір, який, безперечно, гідно оцінить його одержувач.

Виготовлення акрилових магнітів в нашій компанії проводиться дуже швидко і якісно. Великий досвід роботи в даній сфері, новітнє виробниче обладнання - все це робить нашу продукцію повністю конкурентоспроможною серед аналогічних товарів.

Якщо ви шукаєте оригінальний сувенір, зверніть увагу на сучасні акрилові магніти. Акриловий магніт на холодильник із зображенням красивим, безсумнівно, порадує кожної людини.

Ми пропонуємо магніти на замовлення всім діловим людям, які прагнуть ефективно впливати на цільову аудиторію. Просто зателефонуйте нам, і ви на власному досвіді переконаєтеся у високій рекламній ефективності акрилових магнітів!

Детальніше: http://drukart.lviv.ua/магніти