Друк на футболках

Друк на футболках, фото на футболках в компанії ДрукАрт проводиться швидко, якісно і за оптимальними цінами. У нас можна замовити нанесення абсолютно будь-якого зображення або малюнка на футболки, майки!  Для друку ми використовуємо найдосконаліші технології: друк флексом і флоком, термоперенос і прямий друк на тканині. Ці технології дають можливість виробляти нанесення на футболки від 1 штуки і до промислового тиражу, причому за дуже низькими цінами! Більш докладно довідатися про ціни в залежності від кількості футболок і типу друку Ви можете заглянувши в прайс або зателефонувавши нам по телефону який бачите на сайті.

Фото на футболці спочатку друкується на спеціальному папері на принтері. Потім під пресом при великій температурі і тиском проводиться перенесення зображення на футболку. Цим методом можна провести термінову друк зображення на тканину буквально за 15 секунд! У нас доступні наступні розміри нанесення: А6, А5, А4, А4 А3. Матеріалом з якого виготовляються футболки як правило служить бавовна, або бавовна з додаванням еластану або лайкри. Добавка еластану або синтетики в бавовняних тканинах для друку фотографії на футболці не повинна перевищувати 5-10 відсотків! Зображення на футболці зроблене за допомогою технології термопереноса зберігає первинний вигляд і насиченість кольорів до 50-100 прань, в залежності від режиму і частоти прання. Ми рекомендуємо режим прання - до 40 ° С. Спосіб прання - машинний, делікатний. Гладити зображення з виворітного боку або через тканину. При виконанні цих простих вимог футболка, або будь-який інший виріб прослужить Вам дуже довго!

Друк на футболках флексом або флоком. Флекс і флок - спеціальні текстильні термоплівки для друку зображень і малюнків на футболках. Цей вид нанесення в результаті багатьох зарубіжних тестувань і відгуків користувачів визнаний найбільш екологічно чистим і нешкідливим при носінні, а також найбільш міцним і довговічним! В процесі експлуатації і при пранні таке нанесення не вигоряє, та не стирається , краї зображення завжди акуратні й рівні, і на відміну від шовкотрафарету такий вид нанесення на тканину ніколи не потріскається! Нанесення зображення на тканину можливий друк дуже тоненьких ліній і маленьких деталей, що дуже часто важливо при виготовленні фірмового одягу з логотипом або фірмовою символікою. І на відміну від інших видів нанесення друкувати можна і на рукавах і на боках футболки, а не тільки на грудях або спині. Малюнок для друку спочатку вирізається плоттером, а потім під спеціальним термопрессом втискається  в тканину при температурі 200 0С. Плівки бувають різних кольорів і відтінків, а також світловідбиваючі, голографічні. Дуже популярна серія плівок під загальною назвою «Неон». Її головна властивість - здатність світитися в ультрафіолеті! Якщо потрібний друк зображення на футболці в декілька кольорів - зображення вирізається кілька разів по черзі з потрібних кольорів плівок, а потім по черзі комбінується і наноситься на тканину. Цим методом можна надрукувати тільки напис або малюнок, але не фотографію! У разі друку флексом або флоком макет для нанесення повинен бути зроблений в векторному форматі в програмах Corel або Illustrator і переведений в криві, або ж просто це повинен бути звичайний текстовий файл. Відмінність цього виду друк на футболках в тому, що нанесені флексом або флоком зображення на футболках дуже довговічні, і як правило, переживають саму футболку. Саме за цим методом ми друкуємо написи і логотипи на фірмову футболку, або спецодяг. Витримує воно як мінімум 500 прань. Прасування проводиться з виворітного боку або через тканину.

Детальніше: http://drukart.lviv.ua/футболки