Евакуатор при поломці

Кожен водій знає, що якщо говорити про таку техніку як евакуатор, то справи з особистим авто йдуть не важливо. Багато хто згадує випадки з життя, коли машину відвезли на штраф майданчик спеціально замовленим евакуатором службами дорожньої інспекції, або самостійно, так як вона зламалася і неможливо її доставити в автосервіс для ремонту. Викликати евакуатор при поломці Львів для жителів в даний час корисний і затребуваний транспорт. Його послугами можна скористатися на протязі 24 годин. Евакуатор Львів доставить ваш автомобіль в необхідний район.

Евакуатор Львів при поломці відмінно впорається із завданням доставки транспорту в ремонтну майстерню. На навчанні водінню інструктора розглядають його як транспорт вузької спеціалізації, основним завданням якого є занурити або розвантажити автомобіль, транспортувати його і перевезти в вказане місце. Багато водіїв вельми зневажливо ставляться до такої техніки, тим самим не беручи на озброєння координати послуг. І трапляються ситуації, коли він дуже необхідний, а телефону евакуатора немає.

Евакуатор автомобілів

Евакуатор автомобілів може перемістити авто з точки аварії на станцію техобслуговування. Найчастіше він застосовується для евакуації неправильно припаркованого автомобіля. Зовні техніка виглядає як вантажний середніх розмірів автомобіль з вбудованим краном маніпулятором або лебідкою, або платформою в кузовній частині ребристої підстави. Ребристість поверхні служить відмінним зчепленням для коліс навантаженого авто.

Майданчик на ньому представляє при спуску естакаду, яка піднімає машину на борт без особливих труднощів. У евакуаторі є спеціальні кріплення, які утримують від скочувань автомобіль. Для того, щоб набрати телефон евакуатора і замовити послуги евакуатора, кожен водій повинен чітко вказати розмір, марку, вагу автомобіля. Існує кілька типів послуги евакуатора, що відрізняється по довжині кузова, вантажопідйомності. Евакуатор недорого з маніпулятором підходить для автомобіля з заблокованими, наприклад, колесами або взагалі їх відсутністю, а також для тих машин, які вилетіли з дороги. Також його використовують у випадках, коли в машині заблоковані замок запалювання, коробка передач і інші причини.

Часто замовляють евакуатор  з лебідкою, який застосовується для легкового транспорту. Такий евакуатор недорого обійдеться по всій території України . Маніпулятор як більш потужний вид даної техніки відмінно підходить для спортивної машини, в якій низькі бампери, невеликі дорожні просвіти. Є послуги евакуатора Львів для транспортування нестандартного вантажу, наприклад, гараж - контейнер. Варто нагадати і послуги евакуатора Львів для дрібної техніки. Вони транспортують і перевозять двоколісний засіб пересування, мопед, скутер, мотоцикл та інше. У них є кріплення, здатне утримувати мотоцикли, скутери вертикально.

Детальніше: http://avtovsesvit.com