Купити міжкімнатні двері Львів

Купити міжкімнатні двері

Будь-який, навіть найвишуканіший і дорогий інтер'єр не буде виглядати повноцінним без такого елемента як двері. Переходячи з однієї кімнати в іншу ми не помічаємо їх, вони нам не заважають, тому що від функціональності двері і від зручності користування нею залежить загальний комфорт.

У нашому магазині представлений великий асортимент міжкімнатних дверей з масиву дерева. Орієнтуючись на свій смак і розуміння стилю, виходячи з природного малюнка дерева, благородства деревини і колірної гами, ви можете вибрати і купити  міжкімнатні двері з масиву, які вам сподобається і які прослужить вам довго вірою і правдою, адже це цілісне деревне полотно, яке не тріскається, йому не страшні перепади температур. Міжкімнатні двері купити з масиву, кожному нашому покупцеві надається послуга замеру дверного отвору, доставки по Львові і установка.

Породи дерева, що використовуються для виготовлення міжкімнатних дверей

Двері з "живого" дерева - це, перш за все якість, екологічність і тривалий термін експлуатації. Але не слід забувати і про такі важливі деталі, як зовнішній вигляд і оздоблення; іншими словами - дизайн. Дверне полотно з масиву зазвичай виготовляється з наступних порід:

  • дуб;
  • ясен;
  • горіх;
  • осика;
  • вишня;
  • бук;
  • сосна.

Варіанти обробки дверей

На ціну міжкімнатних дверей з масиву впливає матеріал для скління і спосіб обробки. Найчастіше - це різьблення по дереву, яке в поєднанні зі склом двері являє собою шедевр плотницкого мистецтва. За допомогою різьблення по дереву, дверям можна надати будь-яку форму і прикрасити її різними рельєфами, лініями і геометричними малюнками. Всі міжкімнатні двері з масиву виготовляються на замовлення і коштують недорого.

Що стосується покриття масиву, то, для додання деревного полотну особливої ​​текстури і бажаного відтінку, використовується двокомпонентні поліуретанові лаки.

В обробці міжкімнатних дверей з масиву використовується матове, біле матове, матове з фьюзингом і з гравіюванням і бронзове скло. За допомогою скляного полотна можна внести в інтер'єр родзинку або доповнити його колірною гамою.

Роблячи вибір на користь недорогих "живих" міжкімнатних дверей з масиву, ви купуєте двері, які прослужать вам до 15 років, і які будуть радувати вас весь цей час своїм зовнішнім виглядом і надійністю.

Каталог міжкімнатних дверей: http://www.dvm.lviv.ua/dveri-mijkimnatni/