Поліграфічні послуги

Друкарня та поліграфічні послуги друку у Львові

Поліграфічна продукція має велике значення в житті людини. Незважаючи на стрімкий розвиток цифрових технологій, поліграфія все одно не відходить на другий план і залишається важливим напрямком у розвитку бізнесу та інших сферах життя сучасної людини.

Поліграфічні послуги друкарні «ПрінтАрт»

Компанія «ПрінтАрт» - це друкарня у Львові, що володіє відмінною репутацією серед клієнтів і партнерів. Завдяки високотехнічного оснащення на сьогоднішній день ми можемо запропонувати своїм споживачам широкий перелік послуг, серед яких: верстка поліграфії, виготовлення поліграфічної продукції рекламного та представницького напрямку, офсетний друк поліграфії і багато іншого. Виготовлення журналів, листівок, буклетів, календарів, візиток - найбільш відомі поліграфічні послуги, затребувані широким колом споживачів. Особливо популярна рекламна поліграфія, яка допомагає просувати товари і послуги компаній на ринок, підтримувати фірмовий стиль та імідж. Також для наших клієнтів є:

  • Ламінування і лакування;
  • Всі види плетінь;
  • Біговка і фальцювання

Друкарня ПрінтАрт - це підприємство повного циклу, яке виконує додрукарські підготовки поліграфічної продукції, виготовлення і друкарську обробку.

Як ми працюємо?

Ми завжди прагнемо до розвитку і намагаємося відразу знайомитися з новими тенденціями в світі реклами, вивчати свіжі рішення та направлення для того, щоб надавати своїм клієнтам якісні поліграфічні послуги у Львові. Система нашої роботи прозора і орієнтована на клієнта, оскільки ми хочемо по максимуму задовольнити всі його потреби і врахувати всі побажання. Наша друкарня завжди забезпечує індивідуальний підхід кожному партнеру, ми завжди зацікавлені в подальшій плідній співпраці, яка буде взаємовигідно для обох сторін.

Детальніше: http://printart.lviv.ua