Послуги евакуатора Львів

Цілодобовий евакуатор автомобілів, різної спецтехніки до трьох тонн по всій Україні, завжди прибуде до Вас на допомогу і надасть послуги: витягне автомобіль з кювету, замінить колесо,прикурить автомобіль, підвезе паливо, буксирує автомобіль.

Термінова евакуація автомобіля Львів в разі заблокованих коліс, замком запалювання або із заблокованою коробкою передач. Доставить ваш автомобіль на станцію технічного обслуговування за допомогою нашої спецтехніки у вигляді евакуатора.

Евакуатор з металевою платформою в розмірі п'яти метрів на два метри двадцять сантиметрів, обладнаний електричною лебідкою до шести тонн. Наші професіонали за рахунок великого досвіду роботи, в найкоротші терміни шляхом повного вантаження завантажать ваш автомобіль на платформу і доставлять до місця розвантаження.

Оперативно, якісно і надійно - наш девіз. Працюємо 365 днів на рік, 7 днів на тиждень по вихідних і святкових днях! Оплатити послугу Ви зможете як готівковим так і безготівковим шляхом. Гнучка система знижок не залишить Вас байдужим до нашої компанії.

Евакуація легкових і вантажних автомобілів, джипів, мінівенів, причепів, будівельної та дорожньої техніки, доставка будматеріалів, перевезення обладнання, перевезення грузів. Це зробить наша компанія якісно, ​​злагоджено і Ви залишитеся задоволені.

Безпека транспортування автомобілів та іншої техніки по Львові та Україні, забезпечується нашими фахівцями.

І так Вам терміново потрібно перевезти транспортний засіб. Не переживайте тому, що ми виїжджаємо в усі обласні міста. Наш евакуатор оснащений усіма необхідними технічними засобами. Наші водії висококласні професіонали своєї справи з досвідом роботи понад 5 років.

Вже не існує автомобіліста, який не зіткнувся б з проблемою, коли терміново потрібно евакуатор для автомобіля. Багато людей вважають, що вони аси в керуванні автомобілем, але ситуація на дорозі - це процес, який залежить не тільки від самих водіїв.

Тому вкрай розумно з Вашого боку, буде мати в своєму телефоні номер для виклику евакуатора.

Детальніше: http://avtovsesvit.com