Послуги евакуатора

Послуги евакуатора

Дорога Київ-Чоп використовується дуже активно. Вона грає важливу роль в економіці нашої країни. Наша компанія пропонує замовити евакуатор  на дуже вигідних умовах. Ми постійно проводимо транспортування автомобілів по цій трасі. Якщо ви плануєте скористатися евакуатором, то, не замислюючись, телефонуйте нам. Наші ціни приємно вас порадують.

Як замовити евакуатор ?

Евакуатор замовити зовсім нескладно. Вам необхідно зателефонувати оператору для уточнення деталей. Необхідно відповісти на кілька запитань:

Яку марку автомобіля планується транспортувати, потрібно уточнити і вагу;

Чи є наявність пошкоджень ходової частини;

Обидва адреси - початкова і кінцева точка;

Наявність вантажу і пасажирів.

Для замовлення евакуатора необхідно проаналізувати всю інформацію. Потім фахівець повідомить підсумкову вартість процедури. У більшості випадків наші ціни нижчі за ринкові. А відбувається це за рахунок значної кількості замовлень і оптимізації перевезень туди і назад.

Інформація по наших цінах на послуги

Послуги евакуатора залежать від машини і протяжності маршруту. Збільшує вартість послуги наявність додаткового вантажу або точок, де потрібно буде зупинитися на деякий час.

Евакуатори, на яких ми працюємо

Ми пропонуємо викликати техніку від провідних виробників. Для транспортування використовуються шасі автомобілів вітчизняного та імпортного виробництва.

Детальніше: http://avtovsesvit.com