Принт на футболках

Друкарня «Аюпрінт» виконує терміновий і недорогий друк на текстильній продукції. Однією з найпопулярніших ліній є нанесення оригінальних зображень на футболки. Ми працюємо на сучасному обладнанні в кілька змін, тому здатні максимально швидко виконати замовлення в будь-яких обсягах.

Сьогодні одяг - відображення неповторного образу людини. Друкарня «Аюпрінт» підкреслить вашу індивідуальність за допомогою кастомізації і нанесення оригінальних принтів. Ми працюємо як з одиничними, так і з оптовими замовленнями. Пропонуємо цілий комплекс послуг: консультація, вибір основ, розробка та втілення дизайнерських ідей. Наша команда складається з творчих людей, які люблять свою справу : друкарів, дизайнерів, менеджерів. Ми якісно і в оптимальні терміни, а головне, із задоволенням виконуємо свою роботу!

У друкарні «Аюпрінт» вас приємно здивують не тільки ціни, а й гнучка система знижок і акцій.

Типи друк на футболках Львів на замовлення

Типи друку, які ми раді вам запропонувати:

прямий цифровий друк;

сублімація;

шовкографія;

термдрук.

Нанесення принтів здійснюється на наступні види текстильних виробів:

кепки і бейсболки;

майки;

футболки;

друк на поло.

Оригінальний принт - це завжди яскраво і незвично. Наші дизайнери з радістю готові поділитися своїми численними ідеями. Багата колірна гамма і будь-який фасон не залишать байдужими навіть найвимогливіших клієнтів. В сучасних умовах економії часу не кожен може дозволити собі вибір індивідуального малюнка. В такому випадку ми надаємо широкий вибір готових виробів, продуманих до дрібниць. Натуральні і екологічно чисті матеріали наших основ - футболок, майок, кепок - будуть служити довго. А різноманітні ідеї принтів - радувати вас і оточуючих. У нас представлені всі розміри, щоб будь-хто міг стати гарним і стильним.

Хто є нашими клієнтами?

Кожен, хто хоче створити неповторний образ - клієнт друкарні «Аюпрінт».

Той, хто бажає порадувати близьких небанальним подарунком, підкреслити особисту турботу і теплоту - приходить до нас.

Той, хто піклується про престиж фірми, замовляє продукцію зі своїм логотипом у нас.

Всі, хто готується до командних виступів будь-якого профілю, замовляють у нас оптові партії футболок.

Ми бережемо ваш час і виконуємо роботу в строк. Від пам'ятного сувеніра до душевного подарунка - все можна замовити в «Аюпрінт!».

Детальніше: https://ayuprint.lviv.ua