«

»

Дек 13

Новий Рік в ресторані «Далар»

Новий Рік – це час, коли здійснюються мрії. Саме в новорічну ніч люди найчастіше загадують бажання і починають вірити в чудеса. Одне з ваших бажань і пропонує втілити в життя ресторан «Далар». Чи мріяли ви колись відсвяткувати Новий Рік по-грузинськи? Зі справжніми грузинськими танцями у виконанні справжніх грузин? Зі смачними грузинськими стравами і неймовірним грузинським вином? Цього року ресторан «Далар» надасть вам таку можливість. Завітайте до нас 31 грудня, і зустріньте Новий 2017-й Рік по-справжньому незабутньо! У нашому ресторані ви зможете:
  • скуштувати неймовірно смачні традиційні грузинські страви;
  • насолодитись бездоганним грузинським вином;
  • відчути атмосферу справжнього свята;
  • побачити грузинські танці вживу!
Якщо ви давно мріяли відсвяткувати Новий Рік якимось незвичним способом, тоді вам в цю ніч саме до нас! Замість звичних Олів’є та запеченої курки, в «Далар» ви зможете скуштувати традиційні страви грузинської кухні, на зразок Чашушулі (телятина в помідоровому соусі), Оджахурі (свинина з картоплею, перцем та цибулею), і т. д, продегустувати знамениті грузинські вина чи коньяки з трьохлітньою або п’ятилітньою витримкою, насолодитися шотландськими, американськими, ірландськими, німецькими віскі або більш звичними українськими настоянками, і просто гарно провести час.
Так в Даларі виглядає святковий стіл

Так в Даларі виглядає святковий стіл

f1
Толма в виноградному листі

Толма в виноградному листі

Тематична дошка Далар

Тематична дошка Далар

Апетитне Хачапурі в ресторані Далар

Апетитне Хачапурі в ресторані Далар

Коштує бронювання місця на Новорічну ніч в ресторані «Далар» всього 650 грн. Не пропустіть можливість зустріти 2017 рік так, щоб він запам’ятався вам на все життя!